Septembrī, dzejas mēneša ietvaros, sadarbībā ar Cēsu Mazo Teātri - Ilzi Lieckalniņu un Mārtiņu Liepu - piedzīvosim unikālu vakara ekskursiju ar dzejas lasījumu pilsētvidē "Vēstules tālajai zvaigznei".
Ieskicējot lasījuma tēmu - dzirdēsim šodienas Solveigas iespējamo saraksti ar Pēru Gintu.


Vakara plāns:
☑️ Ekskursija Cēsīs
☑️ Dzejas lasījumi pilsētvidē
☑️ Pikniks ar siltu tēju
☑️ Noslēgumā Cēsu Sv. Jāņa baznīcas gaismas šovs.


Ekskursija notiks jebkuros laika apstākļos. Pasākuma līdzdalība 22 EUR no personas (iekļauta ekskursija, dzejas lasījumi, pikniks ar tēju).
Iepriekš jāpiesakās, rakstot cesisinside@gmail.com vai zvanot 29109965.

🛩🛩🛩

Bija patiess prieks organizēt vienas dienas tūri pa Cēsīm un tās apkaimi ceļojumu blogerēm no visas pasaules!
Noskaties video un uzzini kādus maršrutus un ciemošanās vietas mēs viņām sarūpējām!

Paldies Magnetic Latvia par lielisku un iedvesmojošu cilvēku savešanu kopā.


skaties video šeit

PIEDĀVĀJAM MARŠRUTUS KLASES EKSKURSIJĀM!


Pārgājiens Līču- Laņģu klintis un meistarklase Maizes mājā.

Piedāvājam doties izzinošā pārgājienā visai klasei uz Priekuļu Novadu, kur vides gides Sigita Kletniece pavadībā dosimies pa skaisto Līču - Laņģu klinšu maršrutu. Apskatīsimies māla ieguves karjeru, izzināsim vēsturi, izgaršosim minerālo avotu ūdeņus un redzēsim iespaidīgās smilšakmens klintis. Pēc pārgājiena viesosimies Maizes māja, kur baudīsim gardo lauku zupu ar mājās ceptu maizi un piedalīsimies pīrāgu cepšanas meistarklasē. Degustēsim pašu ceptos pīrāgus un baudīsim saimnieces sarūpētās aktivitātes īstā lauku klētī.

Pārgājiens paredzēts ~ 8km, ~ 3 stundas, piemērots bērniem. Piesakies 29109965; cesisinside@gmail.com

Dalības maksa 13 EUR no personas, (iekļauts: garda lauku zupa, lauku maize, pīrāgu meistarklase un zinošs gids pasākuma laikā)  Pārgajiens Raunas apkārtnē un degustācijas, meistarklase. Izzinošs pārgājiens uz Raunas staburagu, unikālo šūnakmens un avotu burvība neatstās vienaldzīgu nevienu ceļotāju. Apmeklēsim Raunas Velnalu - smilšakmens atsegumu pie Dzirnavu dīķa. Dosimies uz seno Tanīsa pilskalnu. Izzināsim apkārtnes vēsturi, baudīsim dabu. Latvijas ķiploks ražotnē uzzināsim kā top dažādi ķiploku gardumi un nogaršosim tos (konfektes, tēja un uzkodas). Uzkapsim Viduslaiku pils kalnā, aplūkosim pili. Viesosimies pastas - makaronu ražotnē, izzināsim kā top makaroni, degustēsim kaltēto sieru. Pastas gatavošanas meistarklasē - mācīsimies pagatavot savu pastu, kuru varēsimņemt līdzi. Aizraujoša un garšīga diena Raunā!

Pārgājiens paredzēts ~ 5km, ~ 2 stundas, degustācijas un meistarklase ~ 3 stundas piemērots bērniem. Piesakies 29109965; cesisinside@gmail.com

Dalības maksa 13 EUR no personas, (iekļauts: pārgājiens, ķiploku dažādo gardumu degustācija, ekskursija, siera ražotnes degutācija un makaronu meistarklase un ekskursija ražotnē, zinošs gids pasākuma laikā) 

Piesaki laicīgi savu ekskursiju!

0

 .