Šajā sadaļā vienmēr varēsi atrast tuvākās ekskursijas un pārgājienus! Lai pieteiktos, zvani gidei Sigitai 29109965 vai raksti uz cesisinside@gmail.com!

Vai vēlies aizraujoši pavadīt nedēļas nogali? Mēs varam piedāvāt izcilu komplektu - izzinošu pārgājienu dabā; Ziemassvētku tirdziņu un gardas pusdienas Āraišos!
Aicinam uz Visit AMATA novadu, Āraišu Arheoloģiskais parks 14. un 15. Decembrī, lai dotos izzinošā pārgājienā pāri Āraišu pakalniem, iziesim jauno Mežu ežu dabas taku, izzināsim seno apkārtnes kultūrvēsturi. Pēc pārgājiena piedāvājam gardas svētku pusdienas ar Gunta Taylor un iepirkties īpašā Ziemassvētku tirdziņā, kur vietējo Amatas novada amatnieku sarūpēti dažādi labumi.
Pārgājiens paredzēts ~ 6km; ~2-3 stundas, vieglas pakāpes, piemērots bērniem.
Dalības maksa 13.- EUR no dalībnieka, cenā ierēķināts gids un gardas pusdienas.
Iepriekš piesaki dalību: cesisinside@gmail.com vai Sigita 29109965
Tiekamies un svinam brīvdienas!

Ko darīt brīvdienās? Aicinām doties dabā kopā ar mums. Šī gada noslēdzošais pārgājiens ir viens no mūsu mīļākajiem un pieprasītākajiem maršrutiem. Iziesim Līču -Laņģu klintis Liepā, izzināsim apkārtni, Lodes māla karjeru, izgaršosim avota ūdeņus. Pēc pārgājiena viesosimies Maizes māja, kur baudīsim gardu lauku pusdienu maltīti. Saimnieces vadībā piedalīsimies pīrāgu gatavošanas meistarklasē un noslēgumā baudīsim pašu ceptos pīrāgus, pārrunāsim aizvadītā gada piedzīvojumus.
Pārgājiens ir apļa veida. ~ 7km un ~3-4 stundas
Dalības maksa 20 EUR no dalībnieka, cenā iekļauts - grupas vadītājs - gids, gardas lauku pusdienas, pīrāgu gatavošanas meisarklase.


PIEDĀVĀJAM MARŠRUTUS KLASES EKSKURSIJĀM!


Pārgājiens Līču- Laņģu klintis un meistarklase Maizes mājā.

Piedāvājam doties izzinošā pārgājienā visai klasei uz Priekuļu Novadu, kur vides gides Sigita Kletniece pavadībā dosimies pa skaisto Līču - Laņģu klinšu maršrutu. Apskatīsimies māla ieguves karjeru, izzināsim vēsturi, izgaršosim minerālo avotu ūdeņus un redzēsim iespaidīgās smilšakmens klintis. Pēc pārgājiena viesosimies Maizes māja, kur baudīsim gardo lauku zupu ar mājās ceptu maizi un piedalīsimies pīrāgu cepšanas meistarklasē. Degustēsim pašu ceptos pīrāgus un baudīsim saimnieces sarūpētās aktivitātes īstā lauku klētī.

Pārgājiens paredzēts ~ 8km, ~ 3 stundas, piemērots bērniem. Piesakies 29109965; cesisinside@gmail.com

Dalības maksa 13 EUR no personas, (iekļauts: garda lauku zupa, lauku maize, pīrāgu meistarklase un zinošs gids pasākuma laikā)  Pārgajiens Raunas apkārtnē un degustācijas, meistarklase. Izzinošs pārgājiens uz Raunas staburagu, unikālo šūnakmens un avotu burvība neatstās vienaldzīgu nevienu ceļotāju. Apmeklēsim Raunas Velnalu - smilšakmens atsegumu pie Dzirnavu dīķa. Dosimies uz seno Tanīsa pilskalnu. Izzināsim apkārtnes vēsturi, baudīsim dabu. Latvijas ķiploks ražotnē uzzināsim kā top dažādi ķiploku gardumi un nogaršosim tos (konfektes, tēja un uzkodas). Uzkapsim Viduslaiku pils kalnā, aplūkosim pili. Viesosimies pastas - makaronu ražotnē, izzināsim kā top makaroni, degustēsim kaltēto sieru. Pastas gatavošanas meistarklasē - mācīsimies pagatavot savu pastu, kuru varēsimņemt līdzi. Aizraujoša un garšīga diena Raunā!

Pārgājiens paredzēts ~ 5km, ~ 2 stundas, degustācijas un meistarklase ~ 3 stundas piemērots bērniem. Piesakies 29109965; cesisinside@gmail.com

Dalības maksa 13 EUR no personas, (iekļauts: pārgājiens, ķiploku dažādo gardumu degustācija, ekskursija, siera ražotnes degutācija un makaronu meistarklase un ekskursija ražotnē, zinošs gids pasākuma laikā) 

Piesaki laicīgi savu ekskursiju!


 .