Šajā sadaļā vienmēr varēsi atrast tuvākās ekskursijas un pārgājienus! Lai pieteiktos, zvani gidei Sigitai 29109965 vai raksti uz cesisinside@gmail.com!

Nepalaid garām iespēju iepazīt Gaujas nacionālo parku!

ESAM SARŪPĒJUŠI DIVAS LIELISKAS EKSKURSIJAS!

Ar pilnu pasākumu programmu iepazīsties šeit: https://ej.uz/celotajudienas

👉  14. un 15. septembrī plkst. 12.00 pārgājiens ar teikām un nostāstiem Amatas krastā pa Zvārtes ieža apskates takām!
Tikšanās vieta: Informācijas centrs pie Zvārtes ieža.
Papildus informācijai: +371 29252126 (Terēze)


👉  15. septembrī no plkst. 11.00 līdz 19.00 autobusa ekskursija "Sajūti Gaujas Nacionālo parku"!

Pieturas punkti - Sietiņiezis; Veidenbauma muzejs «Kalāči»; Lielā ellīte un sajūtu parks; Liepas muiža un Maizes māja, silta zupa un pīrāgu cepšanas meistarklase.

Starts un finišs: Valmierā, pie Vidzemes augstskolas, Cēsu iela 4.

Autobuss un gids bez maksas, pusdienas un ieeja apskates objektos par maksu.

Pieteikties pa tālr. +371 29109965 (Sigita)

PIEDĀVĀJAM MARŠRUTUS KLASES EKSKURSIJĀM!


Pārgājiens Līču- Laņģu klintis un meistarklase Maizes mājā.

Piedāvājam doties izzinošā pārgājienā visai klasei uz Priekuļu Novadu, kur vides gides Sigita Kletniece pavadībā dosimies pa skaisto Līču - Laņģu klinšu maršrutu. Apskatīsimies māla ieguves karjeru, izzināsim vēsturi, izgaršosim minerālo avotu ūdeņus un redzēsim iespaidīgās smilšakmens klintis. Pēc pārgājiena viesosimies Maizes māja, kur baudīsim gardo lauku zupu ar mājās ceptu maizi un piedalīsimies pīrāgu cepšanas meistarklasē. Degustēsim pašu ceptos pīrāgus un baudīsim saimnieces sarūpētās aktivitātes īstā lauku klētī.

Pārgājiens paredzēts ~ 8km, ~ 3 stundas, piemērots bērniem. Piesakies 29109965; cesisinside@gmail.com

Dalības maksa 13 EUR no personas, (iekļauts: garda lauku zupa, lauku maize, pīrāgu meistarklase un zinošs gids pasākuma laikā)  Pārgajiens Raunas apkārtnē un degustācijas, meistarklase. Izzinošs pārgājiens uz Raunas staburagu, unikālo šūnakmens un avotu burvība neatstās vienaldzīgu nevienu ceļotāju. Apmeklēsim Raunas Velnalu - smilšakmens atsegumu pie Dzirnavu dīķa. Dosimies uz seno Tanīsa pilskalnu. Izzināsim apkārtnes vēsturi, baudīsim dabu. Latvijas ķiploks ražotnē uzzināsim kā top dažādi ķiploku gardumi un nogaršosim tos (konfektes, tēja un uzkodas). Uzkapsim Viduslaiku pils kalnā, aplūkosim pili. Viesosimies pastas - makaronu ražotnē, izzināsim kā top makaroni, degustēsim kaltēto sieru. Pastas gatavošanas meistarklasē - mācīsimies pagatavot savu pastu, kuru varēsimņemt līdzi. Aizraujoša un garšīga diena Raunā!

Pārgājiens paredzēts ~ 5km, ~ 2 stundas, degustācijas un meistarklase ~ 3 stundas piemērots bērniem. Piesakies 29109965; cesisinside@gmail.com

Dalības maksa 13 EUR no personas, (iekļauts: pārgājiens, ķiploku dažādo gardumu degustācija, ekskursija, siera ražotnes degutācija un makaronu meistarklase un ekskursija ražotnē, zinošs gids pasākuma laikā) 

Piesaki laicīgi savu ekskursiju!


 .